Open Source Sofware

Oficiální vyjádření k nehodě - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Oficiální vyjádření k nehodě

Pátek
1
led 2010

Oficiální vyjádření k nehodě, která se stala v sobotu 16.10. mezi 15 - 16 hodinou v Aquapalace Praha. Aleš Klíč, mluvčí Aquapalace Praha - Je nám hluboce líto nešťastné události, která se stala v sobotu 16.10. odpoledne v našem Aquaparku na atrakci Divoká řeka.

Událost nejspíše zavinila skrytá vada materiálu, kterou nebylo možné odhlalit při denní kontrole. Celou událost v tuto chvíli vyšetřuje Policie ČR. Podle informací, které v tuto chvíli máme od Pražské záchranné služby bylo lehce zraněno 8 osob, nejtěžším zraněním je vykloubené rameno, ostatní zranění byly lehké oděrky. Nyní čekáme na oficiální vyjádření Policie ČR a Pražské záchranné služby. Všem postiženým se dostalo rychlé pomoci od našich plavčíků i Pražské záchrané služby.

Aquapark je celou dobu v plném provozu. Uzavřena zůstává jen atrakce Divoká řeka.
Všechny atrakce procházejí každý den přísnou kontrolou a jsou pod stálým dohledem techniků a dalších pracovníků aquaparku.

V případě zájmu o doplňující informace prosím kontaktujte Kateřinu Fadljevičovou PR manažerku na telefonním čísle 724 965 981 nebo kontaktujte mluvčího Aquapalace Praha Aleše Klíče na telefonním čísle 602 332 099.

Sobota
Kalendář akcí více
26.05.2018