Open Source Sofware

Návštěvníci hotelu Aquapalace mají vstup do aquaparku zdarma - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Návštěvníci hotelu Aquapalace mají vstup do aquaparku zdarma

Čtvrtek
19
bře 2009

Praha, 19. března 2009 – Každý host čtyřhvězdičkového Aquapalace hotelu má po celou dobu pobytu zdarma přístup do Aquapalace Praha – Vodního světa i do jednoho z nejmodernějších fitness center. V České republice neexistuje výhodnější nabídka například pro rodiny, které chtějí trávit víkend v zábavním aquaparku – navíc v Praze.

„Rodiny s dětmi často hledají možnost zábavy na celý víkend, kdy vyžadují spoustu aktivit, nejlépe na jednom místě. Právě těmto hostům bude vyhovovat nabídka Aquapalace hotelu – za zvýhodněnou cenu se mohou ubytovat na celý víkend a po celou dobu pobytu budou mít přístup k vodním radovánkám ve Vodním světě Aquapalace. Stejně tak mají po celou dobu přístupné fitness centrum v Aquapalace,“ říká Radek Steinhaizl, generální ředitel GMF Aquapark Prague, provozovatele Aquapalace Praha.

„Zejména mimopražští návštěvníci jistě ocení možnost bydlet v moderním čtyřhvězdičkovém hotelu a za jednu cenu se bavit s celou rodinou. Výhodná poloha zábavního komplexu Aquapalace na okraji Prahy navíc umožňuje zájemcům například o kulturu vyrazit za vybraným programem do centra Prahy, ať už s využitím vlastních prostředků nebo bezplatné dopravy z Aquapalace do Prahy,“ dodává Radek Steinhaizl.

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je největším aquaparkem ve střední Evropě. Návštěvníci se po celý den mohou bavit pod jednou střechou ve Vodním světě, v Paláci relaxace, Paláci pokladů a Paláci dobrodružství. K dispozici mají 6 tobogánů, 3 skluzavky, adrenalinovou atrakci space-bowl, bazén s umělým vlnobitím, osmimetrový potápěčský tubus a další atrakce, na celkem 2 500 m2 vodní plochy. Saunový svět, největší zařízení tohoto typu v České republice, nabízí možnost relaxace ve finských nebo římských saunách. V Aquapalace Praha je i část Spa s výběrem masáží a relaxačních procedur a privátních saun. Aktivní návštěvníci pak mohou využít rozsáhlé fitcentrum s kardiozónou. Součástí komplexu Aquapalace je také čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Kontakt pro média

Rostislav Kocman, rostislav.kocman@approach-comm.cz, 736 477 726
Zdeňka Švecová, svecova@aquapalace.cz, 739 341 032

Středa
Kalendář akcí více
23.05.2018