Open Source Sofware

Naturisté přivítají jaro v Aquapalace Praha - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Naturisté přivítají jaro v Aquapalace Praha

Čtvrtek
19
bře 2009

Praha, 19. března 2009 – první jarní den, 21. března, proběhne v Aquapalace Praha naturistická akce Svěcení jara. Součástí sobotního večera bude i soutěž v bodypaintingu a Aquazorbing.

Aquapalace Praha, největší aquapark ve střední Evropě, se stává velmi oblíbeným místem zájemců o naturismus. Ve spolupráci se serverem naturista.cz se první jarní den, 21. března, pořádá Aquapalace Praha naturistickou akci Svěcení jara. Navazuje tak na předchozí úspěšné akce, Noci naturistů, které se konaly v Aquapalace Praha v říjnu 2008 a lednu tohoto roku, kdy byl vytvořen český rekord více než 700 naturistů na jednom místě.

Cílem akce je uspořádat zábavný večer pro vyznavače naturismu. Účastníci se tak mohou těšit na oblíbené soutěže v bodypaintingu, mohou se účastnit spontánního tance a bubnování a vedle spousty atrakcí ve Vodním světě se mohou těšit na premiéru atrakce Roller od Aquazorbingu. Po celou dobu akce bude hrát živá hudba – účast přislíbil populární klavírista Petr Malínek a další muzikanti populární u účastníků naturistických akcí.

Všichni návštěvníci pak mohou využít speciální nabídky Aquapalace Hotelu. Do konce března je možné se ubytovat za speciální ceny (od jednotlivců po rodiny). V ceně je přitom volný vstup do Vodního světa po dobu ubytování a vstup do jednoho z nejmodernějších fitcenter v České republice, přímo v areálu Aquapalace Praha.

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je největším aquaparkem ve střední Evropě. Návštěvníci se po celý den mohou bavit pod jednou střechou ve Vodním světě, v Paláci relaxace, Paláci pokladů a Paláci dobrodružství. K dispozici mají 6 tobogánů, 3 skluzavky, adrenalinovou atrakci space-bowl, bazén s umělým vlnobitím, osmimetrový potápěčský tubus a další atrakce, na celkem 2 500 m2 vodní plochy. Saunový svět, největší zařízení tohoto typu v České republice, nabízí možnost relaxace ve finských nebo římských saunách. V Aquapalace Praha je i část Spa s výběrem masáží a relaxačních procedur a privátních saun. Aktivní návštěvníci pak mohou využít rozsáhlé fitcentrum s kardiozónou. Součástí komplexu Aquapalace je také čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Kontakt pro média
Rostislav Kocman, rostislav.kocman@approach-comm.cz, 736 477 726
Zdeňka Švecová, svecova@aquapalace.cz, 739 341 032

Sobota
Kalendář akcí více
26.05.2018