Open Source Sofware

Krásné modelky a Sagvan Tofi kralovali Ladies Night v Aquapalace Praha - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Krásné modelky a Sagvan Tofi kralovali Ladies Night v Aquapalace Praha

Čtvrtek
22
říj 2009

V největším aquaparku v Česku v Praze Čestlicích se ve čtvrtek 22. října 2009 uskutečnila další z jedinečných akcí s nejpopulárnějším českým moderátorem Leošem Marešem. Na Ladies night, kam měly slečny a dámy 50% slevu na vstupném, vystoupil Sagvan Tofi, taneční skupina IDS Agency, barmanský mistr Marcel Talpan a pohledné modelky a modelové předvedly plavky značky TricoLine.

Návštěvnice i návštěvníci Vodního světa Aquapalace Praha mohli v rámci akce Ladies Night ve čtvrtek zdarma zajít na masáž nebo se poradit s tamními kosmetičkami, které zvaly na připravovaný Wellness týden. Už od 26. října do 1. listopadu se totiž všichni zákazníci oddělení spa v Aquapalace Praha mohou těšit na slevu 15% na veškeré služby, dárkové balíčky a besedy s odborníky.

Pro účastníky Ladies Night byla připravena také barmanská exhibice a fire show v podání Barmana roku 2007 Marcela Talpana, soutěž v malování na tělo, taneční show a vystoupení zpěváka Sagvana Tofiho, kterého poškádlily děti cákající na něj vodu z bazénu.

Vítězové tomboly si odnesli vouchery na speciální proceduru Rassoul a Balneoterapii v oddělení péče o tělo nebo do Vodního světa Aquapalace Praha.

Další akce v Aquapalace Praha:

Sobota 24.10. Cirkus v Aquapalace
Pondělí 26.11. až neděle 1.11. Wellness týden
Čtvrtek 29.10. a pátek 30.10. Dny středozemní kuchyně
Sobota 31.10. Koupání při svíčkách
Čtvrtek 05.11. Halloweenská party s Leošem Marešem
Sobota 07.11. Dětská Aqualympiáda
Sobota 14.11. Miss Natura (koupání bez plavek s vyhlášením nej dívky večera)
Sobota 21.11. Odpoledne plné kouzel
Čtvrtek 26. a pátek 27. 11. Dny ruské kuchyně
Sobota 28. 11. Koupání při svíčkách

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je největším aquaparkem v Česku. Návštěvníci se po celý den mohou bavit pod jednou střechou ve Vodním světě, v Paláci relaxace, Paláci pokladů a Paláci dobrodružství. K dispozici mají 6 tobogánů, 3 skluzavky, adrenalinovou atrakci space-bowl, bazén s umělým vlnobitím, osmimetrový potápěčský tubus a další atrakce, na celkem 2 500 m2 vodní plochy. Saunový svět, největší zařízení tohoto typu v České republice, nabízí možnost relaxace ve finských nebo římských saunách. V Aquapalace Praha je i část Spa s výběrem masáží a relaxačních procedur a privátních saun. Aktivní návštěvníci pak mohou využít rozsáhlé fitcentrum s kardiozónou. Součástí komplexu Aquapalace je také čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Aquapalace Praha, obchodní zóna Průhonice – Čestlice; www.aquapalace.cz

Kontakt pro média
Ondřej Těšínský, ondrej.tesinsky@approach-comm.cz, 775 081 401
Barbora Frydrychová, frydrychova@aquapalace.cz, 739 341 035

Středa
Kalendář akcí více
23.05.2018