Open Source Sofware

Kouzelný listopad v Aquapalace Praha - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Kouzelný listopad v Aquapalace Praha

Neděle
1
lis 2009

Odpoledne plné kouzel i Halloweenskou party s Leošem Marešem můžete prožít v listopadu v největším aquaparku v Česku! Navíc vás čeká Dětská aqualympiáda, volba Miss Natura a spousta další zábavy.

Ve čtvrtek 5. listopadu od 19:00 hodin přijďte do aquaparku v Praze Čestlicích prožít atmosféru amerického svátku Halloween. „Na Halloweenské party vás čeká spousta kouzel a masek, výborná hudba, barmanská show a nejlepší český moderátor Leoš Mareš,“ říká generální ředitel Aquapalace Praha Ing. Radek Steinhaizl.

V sobotu 7. listopadu od 14:00 do 18:00 hodin se v čestlickém aquaparku uskuteční Dětská aqualympiáda. Malí návštěvníci budou soutěžit v netradičních disciplínách jako je jízda na nafukovací kosatce, lovení předmětů z bazénu, jízda na člunu a dalších. Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny.

Večer od 20:00 do 23:30 hodin si navíc v Aquapalace Praha můžete užít prodloužené Saunování při svíčkách, kde za doprovodu relaxační hudby můžete zkusit některý z mnoha speciálních saunových ceremoniálů. Na akci bude speciální snížené vstupné do Vodního světa i saun.

V sobotu 14. listopadu bude od 19:00 do 23:30 hodin připravena pro milovníky koupání bez plavek večerní párty s volbou Miss Natura. „Přijďte zvolit nejkrásnější dívku, která se nejraději koupe úplně nahá!“ láká návštěvníky ředitel čestlického aquaparku Ing. Radek Steinhaizl. Po 20. hodině bude do Vodního světa i saun Aquapalace Praha speciální snížené vstupné 250 korun pro dospělé a 120 korun pro děti.

O týden později, v sobotu 21. listopadu od 14:00 do 18:00 hodin, se v čestlickém aquaparku uskuteční Odpoledne plné kouzel. Ne možná, ale zcela určitě přijde do Aquapalace Praha i kouzelník, který předvede své nejžádanější triky.

Ve čtvrtek 26. a v pátek 27. listopadu si v restauracích Aquapalace Praha můžete opět pochutnat na speciálním menu. Tentokrát vás čekají Dny ruské kuchyně. Pokud milujete boršč, nenechte si tuto speciální nabídku ujít.

Poslední listopadovou sobotu, 28. listopadu, si můžete od 20:00 do 23:30 hodin ve Vodním světě Aquapalace Praha užít romantiku během Koupání při svíčkách. Na akci bude speciální snížené vstupné do Vodního světa.

I v listopadu pokračují pravidelné zábavné programy pro děti: každé úterý, středu a čtvrtek od 16. do 19. hodin a o víkendu od 14. do 18. hodin. Malé návštěvníky tu čeká spousta zábavných soutěží a ve všední dny navíc i oblíbené animační programy.

Navíc po celý listopad platí speciální cenová nabídka Happy Monday. Za celodenní pondělní pobyt ve Vodním světě Aquapalace Praha zaplatí dospělá osoba jen 360 korun, děti do 150 centimetrů 190 korun a rodinné vstupné pro dva dospělé a dvě děti do 150 centimetrů činí pouhých 750 korun.

K vyhlazujícímu kosmetickému ošetření SMOOTH v oddělení spa získáte v listopadu dárek v hodnotě 300 korun.

Připravujeme na prosinec:

Sobota 05.12. Saunování při svíčkách
Neděle 06.12. Mikulášská party
Sobota 12.12. Vánoční barmanská show
Čtvrtek 17. a pátek 18. 12. Dny francouzské kuchyně
Sobota 26. 12. Předsilvestrovská party

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je největším aquaparkem v Česku. Návštěvníci se po celý den mohou bavit pod jednou střechou ve Vodním světě, v Paláci relaxace, Paláci pokladů a Paláci dobrodružství. K dispozici mají 6 tobogánů, 3 skluzavky, adrenalinovou atrakci space-bowl, bazén s umělým vlnobitím, osmimetrový potápěčský tubus a další atrakce, na celkem 2 500 m2 vodní plochy. Saunový svět, největší zařízení tohoto typu v České republice, nabízí možnost relaxace ve finských nebo římských saunách. V Aquapalace Praha je i část Spa s výběrem masáží a relaxačních procedur a privátních saun. Aktivní návštěvníci pak mohou využít rozsáhlé fitcentrum s kardiozónou. Součástí komplexu Aquapalace je také čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Aquapalace Praha, obchodní zóna Průhonice – Čestlice; www.aquapalace.cz

Kontakt pro média
Ondřej Těšínský, ondrej.tesinsky@approach-comm.cz, 775 081 401
Barbora Frydrychová, frydrychova@aquapalace.cz, 739 341 035

Středa
Kalendář akcí více
23.05.2018