Open Source Sofware

Aquapark v Čestlicích zaplnili pravěcí ještěři - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Aquapark v Čestlicích zaplnili pravěcí ještěři

Aquapark v Čestlicích zaplnili pravěcí ještěři
Pondělí
2
dub 2012

Dobrý den, dnes aquapark v Čestlicích zaplnili pravěcí ještěři a na dva měsíce zde našli své přechodné doupě. Zítra totiž začíná v Aquapalace Praha velká jarní akce s Dinosaury, a to hlavně pro děti.

Moře zábavy si děti užijí v rámci akce, která začíná již v pondělí 2. dubna v Aquapalace Praha. Aquapark v Čestlicích se promění ve svět, který již známe jen z knížek. Ponořit se totiž od pondělí mohou rodiče i děti nejen do modrých hlubin, ale i do pravěku. Ve Vodním světě a venkovní zóně přivítají návštěvníky prehistorická zvířata větší než auta. Zuby na vás vycení tři metry vysoký a sedm metrů dlouhý masožravý predátor Allosaurus, býložravý Stegosaurus, Chasmosaurus i nejmenší z dravců Compsoganthus, který žil a lovil ve skupinkách. V Paláci pokladů bude číhat celá pětičlenná smečka těchto zvířat. Statečné děti, které se nebudou bát rozzlobeného dravce, budou mít možnost nechat se s ním vyfotit v jeho kleci. Navíc ke každé zakoupené dětské vstupence získá návštěvník vstup do Dinoparku Praha pouze za 1 korunu. Akce probíhá do konce měsíce května. Během měsíce dubna a května bude v rámci kampaně připraveno i několik zábavných odpolední pro rodiče a jejich ratolesti. Aktuality najdete na www.aquapalace.cz.

V případě zájmu o fotografie v tiskové kvalitě, další informace nebo o návštěvu aquaparku v Čestlicích prosím kontaktujte naše PR oddělení Kateřinu Fadljevičovou na telefonním čísle 724 965 981 nebo na katka@4info.cz

Související obrázky

Středa
Kalendář akcí více
23.05.2018