Open Source Sofware

Aquapalace Praha udává trendy! Jako první otevřel venkovní část s divokou řekou i vodním barem - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Aquapalace Praha udává trendy! Jako první otevřel venkovní část s divokou řekou i vodním barem

Pondělí
27
dub 2009

Praha, 27. duben 2009 – Spoustu sluníčka, adrenalin v divoké řece nebo osvěžení ve vodním baru si můžete užít v největším aquaparku v Česku – Aquapalace Praha v Čestlicích. A když bude náhodou sluníčko zlobit, můžou návštěvníci využívat i vnitřních paláců, které jsou samozřejmě v provozu po celý rok.

Aquapalace Praha jako první areál v Česku již v polovině dubna otevřel svoji venkovní část a odstartoval tak letošní sezonu koupání pod širým nebem.

Venkovním areálem Aquapalace Praha se klikatí i oblíbená opravdu dlouhá divoká řeka s průtokem 1000 litrů za vteřinu, která pramení v Paláci dobrodružství. Najdete zde také bazén s vířivými lavicemi a masážní sprchou, dětské brouzdaliště nebo vodní hřiště se skluzavkou pro malé návštěvníky.

Dalším unikátem Aquapalace Praha, který i v sezóně 2009 udává trendy, je venkovní vodní bar, díky němuž si přímo v bazénu můžete vychutnat svůj oblíbený koktejl. Nechybí zde ani pohodlná opalovací lehátka pro relaxaci na čerstvém vzduchu.

Aquapalace Praha je však připraven i na náhlou změnu počasí. Ve svých vnitřních prostorách nabízí devět tobogánů, adrenalinovou atrakci space-bowl, bazén se žraloky či umělým vlnobitím, saunový svět, fitness centrum i SPA oddělení péče o tělo.

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je největším aquaparkem v Česku. Návštěvníci se po celý den mohou bavit pod jednou střechou ve Vodním světě, v Paláci relaxace, Paláci pokladů a Paláci dobrodružství. K dispozici mají 6 tobogánů, 3 skluzavky, adrenalinovou atrakci space-bowl, bazén s umělým vlnobitím, osmimetrový potápěčský tubus a další atrakce, na celkem 2 500 m2 vodní plochy. Saunový svět, největší zařízení tohoto typu v České republice, nabízí možnost relaxace ve finských nebo římských saunách. V Aquapalace Praha je i část Spa s výběrem masáží a relaxačních procedur a privátních saun. Aktivní návštěvníci pak mohou využít rozsáhlé fitcentrum s kardiozónou. Součástí komplexu Aquapalace je také čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Aquapalace Praha, obchodní zóna Průhonice – Čestlice

Kontakt pro média

Ondřej Těšínský, ondrej.tesinsky@approach-comm.cz, 775 081 401
Zdeňka Švecová, svecova@aquapalace.cz, 739 341 032

Sobota
Kalendář akcí více
26.05.2018