Open Source Sofware

Aquapalace Praha roztančí brazilské rytmy - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Aquapalace Praha roztančí brazilské rytmy

Neděle
16
srp 2009

Skoro jako v Riu de Janeiru to bude vypadat ve čtvrtek 16. července v největším aquaparku v Česku. Na velkolepé Brazilské party vystoupí jihoamerická perkusistka Flavia Torga se svou skupinou, latino DJ Mikuláš a nejnovější modely plavek předvede Agáta Hanychová a další krásné modelky. Navíc své první narozeniny oslaví zdejší živí žraloci, kterým přijde popřát jejich kmotra Lucie Hadašová.

U příležitosti otevření nového fresh juice baru Brasil point, který se nachází přímo ve vstupní hale Aquapalace, se 16. července se v čestlickém aquaparku od 19. do 22. hodin koná Brazilská party s moderátorem Leošem Marešem.

Exotickou atmosféru Jižní Ameriky rozvíří brazilská taneční skupina Alo Alo, bubenická show a specialista na latinskou muziku DJ Mikuláš.

Na pláži u bazénu s vlnobitím předvedou novou kolekci plavek smyslné modelky v čele s Agátou Hanychovou a nebudou chybět ani míchané drinky přímo od jednoho z nejlepších barmanů v ČR Marcela Talpana, který předvede svou barmankou show.

Živí žraloci Ploutvička, Bublinka a Aquík, které můžete v průhledném akváriu vidět přímo z korálového bazénu, na akci oslaví své první narozeniny a popřát jim přijde i Česká Miss 2007 Lucie Hadašová, která se před rokem stala jejich kmotrou.

Velká letní soutěž

V největším aquaparku v Česku právě probíhá Velká letní soutěž. Každý, kdo v Aquapalace Praha utratí alespoň 100 korun a do 15. srpna na pokladně odevzdá svoji zákaznickou kartu, může vyhrát skůtr Kentoya, zájezd, poukazy na nákup trendy plavek Tricoline, vstupenky do privátní sauny a mnoho dalších cen.

Slevy pro rodiny

I v létě dává Aquapalace výrazné rodinné slevy. Díky programu Štastná rodinka získají rodiny s dětmi při vstupu slevu až 800 korun. Tato sleva se vztahuje na všechny skupiny se dvěma dospělými a jedním až třemi dětmi. V Aquapalace tedy ušetří nejen maminky a tatínkové, ale i babičky, dědečkové, dvě kamarádky či kamarádi, kteří se přijdou se svými ratolestmi vykoupat. Výrazně zlevnilo i celodenní vstupné pro jednotlivce, kdy za cenu 4 hodin může být návštěvník ve Vodním světě již celý den, tj. 12 hodin.

Ve slunných dnech je zákazníkům k dispozici i venkovní areál Aquapalace s divokou řekou, bazénem s vířivými lavicemi a masážní sprchou, vodním barem nebo dětským brouzdalištěm.

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je největším aquaparkem v Česku. Návštěvníci se po celý den mohou bavit pod jednou střechou ve Vodním světě, v Paláci relaxace, Paláci pokladů a Paláci dobrodružství. K dispozici mají 6 tobogánů, 3 skluzavky, adrenalinovou atrakci space-bowl, bazén s umělým vlnobitím, osmimetrový potápěčský tubus a další atrakce, na celkem 2 500 m2 vodní plochy. Saunový svět, největší zařízení tohoto typu v České republice, nabízí možnost relaxace ve finských nebo římských saunách. V Aquapalace Praha je i část Spa s výběrem masáží a relaxačních procedur a privátních saun. Aktivní návštěvníci pak mohou využít rozsáhlé fitcentrum s kardiozónou. Součástí komplexu Aquapalace je také čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Aquapalace Praha, obchodní zóna Průhonice – Čestlice; www.aquapalace.cz

Kontakt pro média
Ondřej Těšínský, ondrej.tesinsky@approach-comm.cz, 775 081 401
Michaela Kokotková, kokotkova@aquapalace.cz, 739 341 032

Sobota
Kalendář akcí více
26.05.2018