Open Source Sofware

Aquapalace Praha představuje revoluční posilovací přístroj Power Plate - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Aquapalace Praha představuje revoluční posilovací přístroj Power Plate

Neděle
1
lis 2009

Sportovně-relaxační centrum Aquapalace v Praze Čestlicích zakoupilo za půl milionu korun dva jedinečné přístroje Power Plate® na kondiční cvičení a strečink. Od 1. listopadu tak mohou všichni zákazníci fitness centra Aquapalace Praha vyzkoušet nový rozměr posilování.

Power Plate® je prvotřídní vibrační zařízení, které využívá princip Acceleration Training™ ke stimulaci přirozené odezvy organismu na vibrace, a přináší tak nový rozměr do kondičního cvičení a wellness pro všechny věkové kategorie, životní styly a tělesné schopnosti.

Výzkumy provedené na univerzitách po celém světě prokázaly, že cvičení na Power Plate® podporuje nárůst svalové hmoty a odrazové schopnosti. Protahovací cviky s vibracemi, které vyvolává přístroj Power Plate®, efektivně zajišťují větší pružnost těla, zlepšují pohybovou koordinaci a přispívají ke správnému formování postavy. Díky zvýšené cirkulaci krve se zrychluje metabolismus, posiluje imunitní systém, zlepšuje kvalita pokožky a redukuje se celulitida,” říká manažer Aquapalace fitness Michal Uzel.

Cvičení na Power Plate® může také zmírnit symptomy nemocí jako Parkinsonova choroba, roztroušená skleróza, diabetes, osteoporóza a další.

Přístroje Power plate PRO5 najdete v rozsáhlém fitness oddělení čestlického aquacentra ve dvou exemplářích. Aquapalace Praha je tak dalším z několika míst v České republice, kde můžete revoluční metody přístroje Power Plate® využít, a to v individuálních nebo skupinových lekcích za stálého dohledu trenéra.

 

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je největším aquaparkem v Česku. Návštěvníci se po celý den mohou bavit pod jednou střechou ve Vodním světě, v Paláci relaxace, Paláci pokladů a Paláci dobrodružství. K dispozici mají 6 tobogánů, 3 skluzavky, adrenalinovou atrakci space-bowl, bazén s umělým vlnobitím, osmimetrový potápěčský tubus a další atrakce, na celkem 2 500 m2 vodní plochy. Saunový svět, největší zařízení tohoto typu v České republice, nabízí možnost relaxace ve finských nebo římských saunách. V Aquapalace Praha je i část Spa s výběrem masáží a relaxačních procedur a privátních saun. Aktivní návštěvníci pak mohou využít rozsáhlé fitcentrum s kardiozónou. Součástí komplexu Aquapalace je také čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Aquapalace Praha, obchodní zóna Průhonice – Čestlice; www.aquapalace.cz

Kontakt pro média
Ondřej Těšínský, ondrej.tesinsky@approach-comm.cz, 775 081 401
Barbora Frydrychová, frydrychova@aquapalace.cz, 739 341 035

Středa
Kalendář akcí více
23.05.2018