Open Source Sofware

Aquapalace Praha láká na nové služby - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Aquapalace Praha láká na nové služby

Čtvrtek
1
říj 2009

Největší aquapark v Česku připravil v zimní sezóně 2009/2010 pro své návštěvníky několik novinek. Každý den mohou zdarma vyzkoušet populární aquazorbing, začínající plavce potěší plavecké kurzy, rodiče ocení nový dětský koutek a milovníky relaxu jistě osloví nová masážní procedura Terraké.

Každý den mohou návštěvníci Vodního světa Aquapalace zdarma vyzkoušet originální atrakci aquazorbing. Populární chůzi po vodní hladině v obrovském nafukovacím balónu si mohou zájemci vyzkoušet na 10 minut zcela zdarma vždy od 20:00 hodin v bazénu s vlnobitím, který se nachází v Paláci pokladů.

Od 12. 12. 2009 bude ve Vodním světě čestlického aquaparku k dispozici také dětský koutek. Zatímco si rodiče budou moci nerušeně užívat Saunového nebo Vodního světa, děti budou pod dohledem zkušených animátorů, kteří se postarají o jejich zábavu. Dětský koutek bude v provozu o víkendech a v době vánočních prázdnin od 19.12. do 31.12. od 11.00 – 20.00 hod.

Pro děti od šesti let a dospělé nabízí Aquapalace Praha také sezónní plavecké kurzy Aquaswim Season. Kurz až patnácti lekcí zdokonalovacího a kondičního plavání probíhá v období od října do ledna a od února do května v příjemném prostředí Paláce relaxace. Kurzy se konají dvakrát týdně, vždy v pondělí od 14. do 17. hodin a ve středu od 14. do 18. hodin. Do konce roku 2009 lze kurz pořídit za speciální zaváděcí cenu.

Zkušení plavčíci Aquapalace Praha jsou zájemcům k dispozici i pro individuální plaveckou výuku Aquaswim Individual. Intenzivní kurz pro jednotlivce, páry i menší skupiny trvají 50 minut a je potřeba jej navštívit nejméně pětkrát. Do konce roku 2009 je možné vyzkoušet pouze jednu lekci a pro celý balíček pěti lekcí se mohou zákazníci rozhodnout až poté.

Nábor do skupinových i individuálních plaveckých kurzů je každé pondělí, středu a pátek od 16. do 19. hodin ve vstupní hale Aquapalace Praha v Čestlicích. Více informací je možné získat na emailové adrese aquaswim@aquapalace.cz a telefonním čísle 739 341 038.

Od 1. prosince nabízí Aquapalace Praha jako jeden ze tří salonů v České Republice také novou masážní proceduru Terraké od kosmetické značky Thalgo. Prostřednictvím dvou nových kosmetických a čtyř tělových ošetření naleznou zákazníci harmonii mezi uvolněním těla a krásou a čistotou duše.

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je největším aquaparkem v Česku. Návštěvníci se po celý den mohou bavit pod jednou střechou ve Vodním světě, v Paláci relaxace, Paláci pokladů a Paláci dobrodružství. K dispozici mají 6 tobogánů, 3 skluzavky, adrenalinovou atrakci space-bowl, bazén s umělým vlnobitím, osmimetrový potápěčský tubus a další atrakce, na celkem 2 500 m2 vodní plochy. Saunový svět, největší zařízení tohoto typu v České republice, nabízí možnost relaxace ve finských nebo římských saunách. V Aquapalace Praha je i část Spa s výběrem masáží a relaxačních procedur a privátních saun. Aktivní návštěvníci pak mohou využít rozsáhlé fitcentrum s kardiozónou. Součástí komplexu Aquapalace je také čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Aquapalace Praha, obchodní zóna Průhonice – Čestlice; www.aquapalace.cz

Kontakt pro média
Michal Švarc, michal.svarc@approach-comm.cz, 733 534 539
Barbora Frydrychová, frydrychova@aquapalace.cz, 739 341 035

Středa
Kalendář akcí více
23.05.2018