Open Source Sofware

Aquapalace Praha hlásí růst návštěvnosti - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Aquapalace Praha hlásí růst návštěvnosti

Úterý
31
bře 2009

Praha, 31. března 2009 – Počet návštěvníků v největším středoevropském aquaparku – Aquapalace Praha – stabilně každý měsíc roste o více než třicet procent. V některých dnech je počet návštěvníků větší než 5000. Rekord v návštěvnosti překonala i poslední naturistická akce Svěcení jara.

„Analytici a média již delší dobu předvídají pokles zájmu o zábavu. Nechceme současnou ekonomickou situaci nijak podceňovat nebo zpochybňovat, ale současně se netajíme tím, že v Aquapalace Praha návštěvnost roste, a to poměrně stabilním tempem,“ Radek Steinhaizl, generální ředitel GMF Aquapark Prague, provozovatele Aquapalace Praha.

„Lidé se totiž skutečně za zábavu vydávají méně, ale když už se rozhodnou vyrazit, vybírají si. A proto navštěvují Aquapalace Praha, protože to je největší aquapark ve střední Evropě, kde mají zejména rodiny s dětmi jistotu, že se zde mohou kvalitně bavit,“ dodává Radek Steinhaizl.

Všichni návštěvníci přilehlého čtyřhvězdičkového hotelu Aquapalace navíc mají vstup do Vodního světa v Aquapalace zdarma. „Když pak někdo zvažuje, za co utratí své prostředky určené na zábavu, vybere si Aquapalace, protože tam se může bavit po celou dobu na jednom místě a rozhodně se nebude nudit,“ vysvětluje výborná údaje o návštěvnosti Radek Steinhaizl.

Kromě vynikajících denních návštěv zaznamenávají rekordní zájem i speciální akce pro návštěvníky. Naturistické Svěcení jara, které se konalo 21. března, navštívilo 803 lidí, což je nový český rekord. Přitom i předchozí naturistická akce v Aquapalace byla rekordní. Organizátorům akce se také podařilo v české premiéře představit atrakci Roller od Aquazorbingu. Více informací o akci je možné najít na www.naturista.cz.

Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je největším aquaparkem ve střední Evropě. Návštěvníci se po celý den mohou bavit pod jednou střechou ve Vodním světě, v Paláci relaxace, Paláci pokladů a Paláci dobrodružství. K dispozici mají 6 tobogánů, 3 skluzavky, adrenalinovou atrakci space-bowl, bazén s umělým vlnobitím, osmimetrový potápěčský tubus a další atrakce, na celkem 2 500 m2 vodní plochy. Saunový svět, největší zařízení tohoto typu v České republice, nabízí možnost relaxace ve finských nebo římských saunách. V Aquapalace Praha je i část Spa s výběrem masáží a relaxačních procedur a privátních saun. Aktivní návštěvníci pak mohou využít rozsáhlé fitcentrum s kardiozónou. Součástí komplexu Aquapalace je také čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Kontakt pro média
Rostislav Kocman, rostislav.kocman@approach-comm.cz, 736 477 726
Zdeňka Švecová, svecova@aquapalace.cz, 739 341 032

Středa
Kalendář akcí více
23.05.2018