Open Source Sofware

AQUAPALACE PRAHA hlásí rekordní návštěvnost - Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

AQUAPALACE PRAHA hlásí rekordní návštěvnost

Čtvrtek
1
led 2009

Chladné podzimní počasí láká k návštěvě zařízení, která se specializují na zábavu, sport a kulturu. Jedním takovým je právě AQUAPALACE PRAHA, pod jehož střechou najdeme rozlehlý aquapark, fitness a spa centrum. Právě samotný aquapark navštívilo v pondělí 27. října více jak 5.000 návštěvníků.

Déšť, zima a malý počet hodin slunečního svitu. To jsou pravděpodobně jedny z hlavních příčin, proč se lidé rozhodnou k návštěvě krytých sportovně-relaxačních center. V poslední době jsou oblíbena taková zařízení, pod jejichž střechou najdeme široké spektrum služeb. Jedním z takových zařízení tohoto typu je AQUAPALACE PRAHA, který se nachází na 6. km dálnice D1 v obchodní zóně Průhonice - Čestlice u Prahy. Dominantou toho sportovně – relaxačního areálu je aquapark, tzv. Vodní svět. Právě ten v pondělí 27. října navštívilo více jak 5 000 návštěvníků. „Toto pondělí se skutečně zapsalo do relativně krátké historie AQUAPALACE PRAHA. Takový počet návštěvníků jsme ještě v našem Vodním světě v průběhu jednoho dne skutečně neměli. Dokonce ani během letních prázdnin, kdy se denní návštěvnost často pohybovala kolem 3 500 návštěvníků,“ říká Ing. Radek Steinhaizl, generální ředitel AQUAPALACE PRAHA a dodává: „Věříme, že v průběhu následujících týdnů a měsíců bude i tento rekord návštěvnosti překonán a zákazníci se k nám s radostí budou opakovaně vracet.“

AQUAPALACE PRAHA je největším zařízením svého druhu na území České republiky. Zaujímá plochu pře 16 000 m2 a pod jeho střechou na návštěvníky čeká aquapark, fitness, spa centrum a v neposlední řadě 12 saun, které se nachází jak uvnitř, tak ve venkovní části tohoto areálu. AQUAPALACE PRAHA je vhodné navštívit individuálně, s rodinou nebo přáteli v kteroukoli roční dobu, ale právě v podzimních a zimních měsících návštěvník mimo jiné ocení možnost koupání se v čistém prostředí s příjemnou teplotou vody / vzduchu a široké spektrum nabízených služeb a atrakcí. Samotnou návštěvu Vodního světa je vhodné zkombinovat s pobytem v sauně nebo absolvováním některé z nabízených procedur moderního spa centra.

Sobota
Kalendář akcí více
26.05.2018