Open Source Sofware

Starší tiskové zprávy - AQUAPALACE PRAHA

Starší tiskové zprávy

Pátek
24
srp 2012

Zažijte neděli plnou rekordů v Aquapalace v Čestlicích

Užijte si horkého víkendu u vody v Aquapalace v Čestlicích. Tuto neděli vás tam čekají přímo rekordní zážitky. V neděli 26. srpna od 11:00 pořádá aquapark s agenturou Dobrý den akci, na kterou jsou zváni všichni soutěživí i milovníci nevšedních zážitků. Jen společnými silami a pevnou vůlí zde můžete pokořit rekord v pojídání buchet, vytvořit nejdelší řetěz lidí v plavkách anebo získat titul rekordmana v líbání pod vodou. O show se postarají mistři Evropy ve Freestyle Frisbee a netradiční disciplíně YoYo. 

celý článek »
Úterý
21
srp 2012

Aquamaniaci se sejdou na konci srpna v Čestlicích

Milovníky vody čeká zábava, ale také nauka o bezpečném koupání a ukázky zásady první pomoci Velké prázdniny se pomalu chýlí ke konci, ale oblíbeným vodním radovánkám rozhodně konec není. Přijďte se o tom přesvědčit do Aquapalace Praha, kde je 25. srpna pro všechny správné aquamaniaky od 13 do 17 hodin připravené zábavné odpoledne. Bohatý program ve vodním světě aquaparku si užijí děti i jejich dospělí. Všichni si odnesou mnoho zážitků, ale i informací o bezpečnosti na vodních plochách a také příjemných dárků.

celý článek »
Středa
18
dub 2012

Nekažte si náladu počasím a přijďte si užít tepla a romantiku do aquaparku a nově zrekonstruovaného

Počasí neovlivníte, ale vybrat si, jak strávíte sobotní večer, můžete. Netradiční akce se bude konat v sobotu 21. dubna v aquaparku a v saunovém světě v Aquapalace Praha. Připraven je speciální večer, kdy si za svitu svíček a doprovodu relaxační hudby mohou návštěvníci užít Koupání a saunování při svíčkách. Dámy jistě ocení zkrášlovací saunový ceremoniál, pro muže je připraven zábavný pivní ceremoniál, a to vše za tlumeného světla a svitu svíček. Vstup je od 20 hodin a vstupné na celý večer do Vodního světa a saun je výši 350,- Kč. Informace o areálu najdete na www.aquapalace.cz .

celý článek »
Pondělí
2
dub 2012

Aquapark v Čestlicích zaplnili pravěcí ještěři

Dobrý den, dnes aquapark v Čestlicích zaplnili pravěcí ještěři a na dva měsíce zde našli své přechodné doupě. Zítra totiž začíná v Aquapalace Praha velká jarní akce s Dinosaury, a to hlavně pro děti.

celý článek »
Úterý
27
bře 2012

Největší aquapark v ČR navštívilo již 3 milióny návštěvníků

Největší aquapark v České republice Aquapalace Praha přivítal dne 26. března v jedenáct hodin dopoledne návštěvníka s číslem 3 000 000. Ředitel aquaparku Ing. Radek Steinhaizl odměnil prémiového návštěvníka, kterým se stala paní Kurková z Milovic u Nymburka, vstupem i pro její doprovod na celý den zdarma a vouchery pro další návštěvu aquaparku. Děti Natálka a Matyáš byly nadšené dárky, které dostaly a neskrývaly velkou radost z hraček.

celý článek »
Pondělí
27
úno 2012

Netradiční běžecký závod - na běhacích pásech, ale v teple

Prověřte vaši fyzičku na Běžeckých závodech ve Fitness Aquapalace Praha

celý článek »
Úterý
31
led 2012

Za hezké vysvědčení získají děti vstupné do aquaparku zdarma

Zahřejte se v tropickém ráji a vydovádějte se s dětmi na tobogánech.

celý článek »
Úterý
22
lis 2011

SILVESTR NA PLÁŽI

Televize Prima oslaví příchod Nového roku netradičně v aquaparku v Čestlicích. Oslavit Silvestra na pláži přijde i Karel Gott, Lucie Bílá, Petr Kolář a další umělci.

celý článek »
Sobota
23
dub 2011

První mistrovství ČR v jízdě na tobogánu v aqvaparku v Čestlicích

Bude závodit i Leoš Mareš? Nenechte si ujít 1. mistrovství České republiky v jízdě na tobogánu, které se uskuteční již tuto sobotu 23. dubna 2011 od 11 hodin v aquaparku v Čestlicích.

celý článek »
Středa
23
bře 2011

Den pro dobrou věc v Aquapalace Praha - zapojte se do plavecké štafety a podpořte děti z Klokánků

Aquapark v Čestlicích pořádá ve středu 23. března 2011 v rámci akce Aqua united a Světového dne vody vyhlášeného valným shromážděním OSN „Den pro dobrou věc“. Ve Vodním světě se uskuteční dvě akce Potápění a Štafeta pro dobrou věc, do které se mohou zapojit všichni návštěvníci.

celý článek »
Čtvrtek
10
bře 2011

Vítězem celostátní soutěže Bazén roku se stal Aquapalace Praha

Během slavnostního galavečera 6. ročníku veletrhu Bazény, sauny & SPA 2011 ve čtvrtek 10. března 2011 v hotelu STEP byli vyhlášeni vítězové 4. ročníku celostátní soutěže Bazén roku 2011.

celý článek »
Úterý
1
bře 2011

Největší český aquapark hlásí růst zisků a návštěvnosti o rekordních 28 %

Aquapalace Praha zvyšuje kapacitu služeb a rozšiřuje vybavení aquaparku Zájem a oblíbenost největšího českého aquaparku dokazují více než dva milióny návštěvníků od zahájení provozu. V roce 2010 byla průměrná denní návštěvnost 2 100 a v roce 2011 již 2 700 návštěvníků.

celý článek »
Úterý
1
bře 2011

Jarní prázdniny nekončí – vstup pro děti za korunu je prodloužen do konce března

Jarní prázdniny v Aquapalace Praha nekončí. Akce Děti za korunu je prodloužena mimořádně až do konce března. Vezměte si plavky a vyrazte za zábavou. V aquaparku v Čestlicích na vás čeká několik kilometrů tobogánů, adrenalinový spacebowl, vrak pirátské lodi, mořské vlnobití a o víkendech dobrodružství s piráty, kouzelníky a vodníky.

celý článek »
Sobota
15
led 2011

Aquapark v Čestlicích přivítal dvou miliontého návštěvníka

Největší aquapark v České republice Aquapalace Praha přivítal dne 15. února v jednu hodinu odpoledne jubilejního dvou miliontého návštěvníka. Stal se jím pan Koudela z Prahy, který do aquaparku v Čestlicích přijel dnes poprvé a to s celou rodinou.

celý článek »
Úterý
11
led 2011

Když dva jsou jako jeden…. Valentýn v Aquapalace Praha

Svátek zamilovaných Valentýn bude v Aquapalace Praha sladký a něžný. Začínáme v sobotu 12. února 2011 v 19 hodin. Připravena bude Valentýnská párty ve stylu Karibiku.

celý článek »
Pondělí
3
led 2011

Aquapark v Čestlicích bude v sobotu patřit klaunům

Prozářit zimní dny a vykouzlit úsměvy na dětských tvářích přijdou v sobotu 22. ledna 2011 do Aquapalace Praha barevní šaškové a klauni. Odpoledne plné soutěží a smíchu začíná od 14 hodin a končí v 18 hodin. Připraven je pestrý program pro děti i jejich rodiče. Těšit se můžete na zábavné hry jako je Jízda na mořském koníkovi pro poklad, Plavání na divokých kosatkách, Lovení rybiček a pokladů z mořské laguny nebo na balónkovou show a malování na obličej. Děti mají navíc vstup pouze za 1 Kč.

celý článek »
Pondělí
3
led 2011

Netradiční sobota – naturistická párty a karneval v Aquapalace Praha

Přijďte si užít netradiční akci do Aquapalace Praha. Vodní i Saunový svět bude v sobotu večer od 20:00 do 23:30 hodin patřit milovníkům plavání a saunování bez plavek. Uskuteční se zde Naturistická párty v latinském stylu. Těšit se můžete na Natura karneval, aquazorbing včetně vodního rolleru, ale také na profesionální malování na tělo a promítání fotografií na plátno. V Saunovém světě bude tento večer probíhat řada speciálních saunových ceremoniálů. Připraveno je mimořádné vstupné pro dospělé 250,- Kč a pro děti do 150 cm za 120,-Kč.

celý článek »
Sobota
13
úno 2010

Valentýnská párty v Aquapalace Praha

Valentýn jako v Karibiku – originálně v Aquapalace Praha Oslavte 14. února svátek zamilovaných v Aquapalace Praha. Pro všechny páry je určena speciální valentýnská sleva na vstupné. Při koupi jedné vstupenky získáte druhou zdarma. Připravena je párty v karibském stylu plná zábavných soutěží, zamilovaných koktejlů i romantického odpočinku ve vířivkách za svitu svíček.

celý článek »
Pátek
5
úno 2010

Pirátské přepadení v Aquapalace Praha

Pobavte děti i sebe v sobotu 6. února v Aquapalace Praha Čestlice na originální akci s názvem Pirátské přepadení. Ta nabídne od 14:00 zábavné odpoledne plné her, soutěží, malování a hudby. Palác pokladů a palác dobrodružství se promění v opravdový pirátský ráj. Pro děti je připraven pestrý program pod taktovkou nefalšovaných jednookých pirátů.

celý článek »
Úterý
2
úno 2010

Fitness Aquapalace

Do jara budete s Fitness Aquapalace Praha v perfektní kondici VIP KARTU FITNESS na 12 měsíců včetně saun zakoupíte do konce února za speciální cenu! Být na jaře v perfektní kondici není nereálný cíl. Zajděte si do Fitness Aquapalace Praha, kde můžete dokonce února získat VIP kartu fitness včetně saun na 12 měsíců za cenu 14 990 Kč navíc s bonusem 2 voucherů na Power Plate zdarma.

celý článek »
1 2 3 4 > >>
Středa
Kalendář akcí více
25.04.2018