Open Source Sofware

Divoké léto - AQUAPALACE PRAHA

Divoké animace a atrakce

12 super tobogánů a obřích skluzavek

Do naší velké rodiny zakroucených hádků a korýtek přibyly těsně před létem dva novorozenci:

Rodinný Crazy tube se světelnými a zvukovými efekty, na kterém se jezdí na pneumatikách. Sviští to opravdu hodně rychle, tobogán se opticky zužuje i rozšiřuje, bliká, cvrlikají v něm ptáci i hřmí hromy.

Na pečlivě obnovenou venkovní Divokou řeku se napojil nekonečný modrý chobot nového tobogánu Canyon a vy můžete na tomto nejdelším tobogánu v České republice(!) o délce ohromujících 250 metrů (ufff) zažít klouzavou jízdu o třech stupních obtížnosti. Na jaký stupeň je tobogán právě naladěn, poznáte podle speciálního semaforu u jeho startu. Modré světlo značí vyhlídkovou jízdu i pro menší děti (od 6 let), červená signalizuje už poměrně svižný sešup a černá je určena adrenalinovým pokušitelům, kteří chtějí zažít něco opravdu extra.

Divoké animace a atrakce

Divoké animace a atrakce

Toto léto obsadili Aquapalace Praha divoši a všude po celém čestlickém aquaparku naleznete jejich stopy. Některé viditelné, jiné nenápadné. Určitě vás zaujme obří obraz džungle na skleněném plášti budovy v Paláci pokladů, zarostlý tunel do paláce, střežený dvěma sochami divocha a divošky, vyhaslý oheň s rožněm, na němž se – ale to snad ne! – opékají pozůstatky neopatrného bělocha, který do této divočiny zavítal. Potkáte tu divošské totemy, ale i kotel na přípravu nebohých obětí (do kterého si můžete vlézt a zvěčnit se na své dřevěné mobilní pratelefony).

Pro děti i dospělé jsou připraveny desítky her a soutěží, pokaždé s odměnami, drobnými sladkostmi i velice cennými poukázkami na vstup do Aquapalace zdarma či např. hodnotnými dárky od našich sponzorů. Máte chuť vystřelit si odměnu ve Vodní střelnici, pátrat v Honbě za pokladem, závodit ve speciálních lodičkách na ruční pohon, potápět se s vodními skútry, napnout k prasknutí gumolano, zapinkat si vodní volejbal nebo pólo? Můžete i řádit na nafukovacím Saturnu, Banánu, Rolleru, nechat se zavřít do průhledné koule a kráčet po hladině (aquazorbing). A pokud už se nechcete máčet, na zahradě si můžete prověřit svou mrštnost a odvahu v nafukovacím hradu či úplné novince Wipe out, kde si vyzkoušíte po vzoru soutěžících ze stejnojmenného světově populárního soutěžního seriálu skoky na obřích červených koulích.

Na obličej dětem i dospělým vykouzlíme divošské válečné líčení nebo připravíme opičí dráhu na pirátské lodi.

Pohybově nadanější jedinci se můžou zúčastnit výuky divošských tanců jako je Tanec deště nebo Sázení kukuřice, případně primitivního tance CUKY CUKY. Komu bude vedro, což v Divokém létě hrozí pořád, rychle zchladne při Vodní zumbě a Waterdisko.

Jako do každé správné divošské země sem občas zavítají zbloudilí Námořníci, Piráti, Havajané či Indiáni na svých lodicích s dírami velkými jako ústa staré ženy, jak by řekli Apači.

Divoké animace a atrakce

Obří venkovní zahrada se stovkami pohodlných lehátek

Jaké by to bylo léto bez měkkoučké trávy, modré oblohy a stínu zelených tújí? Právě aquapark v Čestlicích obtéká rozlehlá venkovní zahrada s pohodlnými (a polohovatelnými) lehátky, slunečníky proti prudkému žáru, venkovní Divokou řekou, lagunami, dětskými brouzdališti a bazénky, ale i prolézačkami a nafukovacími atrakcemi (viz Divoké animace a atrakce). Kdo by se rád nenatáhl na chvilku ve stínu nebo se nezchladil v laguně pomalé řeky? Ti náročnější mohou zkombinovat návštěvu venkovních saun s ochlazením v ledové sprše a následným pobytem v konejšivě teplé vířivce pod širým nebem. Zvláště večer při jasné obloze nezapomenutelný zážitek. Doporučujeme!

Divoké animace a atrakce

Spousta barů a restaurací

Už před vchodem do rozsáhlého resortu Aquapalace Praha můžete navštívit restauraci Staropramen s plnohodnotnou nabídkou jídel a nápojů. Po celodenním pobytu také leckomu vyhládne či vyschne v hrdle, zvláště když třeba absolvuje maratón vodní zumby, kde se na chvíli nezastaví. Na nápor zákazníků jsou připraveny rozličné bary i restaurace, stánky s občerstvením a dokonce i vodní bar, kde sedíte ponořeni do pasu v teplé vodě a užíváte si vlídnou obsluhu s ochutnávkou speciálních divokých drinků. Milovníky grilování určitě přiláká vůně opékaných dobrot ke Gril baru a Piknik bar uspokojí zájemce na horním patře venkovní zahrady. Jídelna se samoobsluhou je plnohodnotnou restaurací, kam jste ovšem vítáni i v plavkách. Zmrzlinové bary najdete v Aquapalace Praha hned dva, nabídku sladkého mlsání nepřebernou.

Divoké animace a atrakce

Mořské vlnobití

Koho chytí nostalgie po mořském příboji, toho zcela jistě nadchne vlnobití v Paláci pokladů. Vysoké vlny míří ke břehům se železnou pravidelností a velice rychle odplaví jakékoli vaše starosti a strasti.

Divoké animace a atrakce

Zátiší klidu

Ne všichni jsou příznivci pištících teenagerů a dusající hudby, před níž není na městských koupalištích většinou úniku. Ne tak v Aquapalace Praha. Najdete zde překvapivě mnoho ztišených zákoutí a relaxačních oáz. Např. matky s malými dětmi mají vyhrazen jeden cíp venkovní zahrady jen pro sebe a své ratolesti. Palác relaxu je celý navržen jako odpočinková zóna s lehátky, teplými vířivkami, v podzemní jeskyni Sahara pak také najdete lůžka na nerušené spočinutí. A dostatečné soukromí poskytuje i celý Saunový svět se 14 saunami a prohřívárnami, římskými lázněmi a řadou odpočíváren. Na saunové terase se lze – jako na jediném místě v Aquapalace Praha – opalovat bez plavek.

Přijďte si užít Divoké léto v Aquapalace Praha!

partner

Divoké léto